Carex oshimensis 'Evergold' / Tarka sás
Termékkód: COE14
A Carex oshimensis ‘Evergold’ az egyik legnépszerűbb japán díszsás fajta, amely elegáns megjelenésével és kiváló alkalmazkodóképességével egész évben díszíti a kertet. Keskeny, ívesen lehajló levelei krémfehér–aranysárga középső sávval és sötétzöld szegéllyel rendelkeznek, így világos, friss hatást keltenek még félárnyékos környezetben is.
Kompakt, rendezett bokrot alkotó, örökzöld évelő, amely kiváló választás szegélyekbe, ágyásokba, edényes beültetéshez, valamint modern és természetes stílusú kertekbe. Kevés gondozást igényel, megbízható és hosszú életű fajta.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
A növényt az évszaknak megfelelő állapotban szállítjuk
További információ
Félárnyékos / árnyékos helyre
Közepes vízigény
Tulajdonságok
| Fényigény / helyigény | Félárnyékos / árnyékos helyre |
| Kiszerelés | 14 cm cserép |
| Növény várható magassága (cm) | 25-35 cm |
| Növény várható szélessége (cm) | 30-40 cm |
| Télállósági zóna | 5b / -26.1 °C |
| Virág színe | Barna |
| Virágzási időszak | május - június |
| Vízigény | Közepes vízigény |





