Allium 'Little Saphire' / Mini díszhagyma
Termékkód: ALSAP09
A mini díszhagyma egy lágyszárú, bokrosoodó, hagymás évelő növény. Apró lila csillagszerű virágait augusztustól tömegesen hozza. A beporzók egyik nagy kedvence.
Napos helyre ültessük, talajban nem válogat. Fajtársainál jóval kissebb fajta, kifejlett magassága maximum 15-20 cm. Betegségekkel és kártevőkkel szemben igen ellenálló fajta.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
A növényt az évszaknak megfelelő állapotban szállítjuk
További információ
Napos helyre
Szárazságtűrő
Tulajdonságok
| Fényigény / helyigény | Napos helyre |
| Kiszerelés | 9*9 cm cserép |
| Növény várható magassága (cm) | 15-20 cm |
| Növény várható szélessége (cm) | 30-50 cm |
| Télállósági zóna | 5a / -28.9 °C |
| Virág színe | Lila |
| Virágzási időszak | augusztus - október |
| Vízigény | Szárazságtűrő |





