Echinacea purpurea 'White swan' / Kasvirág
Termékkód: EPWS11
Az Echinacea purpurea ‘White Swan’ egy gyönyörű, évelő napimádó növény, amely tiszta fehér virágaival díszíti a kertet nyár közepétől egészen őszig. Virágai kúp alakúak, telt szirmokkal, a középső magköz világos barna vagy enyhén zöldes árnyalatú, ami finoman kiemeli a fehér szirmokat.Ez a fajta méheket és pillangókat is vonz, így kerted nemcsak dekoratív, hanem ökológiailag is értékes lesz. Ideális napos ágyásokba, szegélyekbe, konténerekbe és vadvirágos kertekbe.
Napos, jó vízáteresztő talajon fejlődik a legszebben. A hervadt virágok eltávolítása meghosszabbítja a virágzást és serkenti az új virágok kialakulását. Télen a növény általában gond nélkül áttelel, télálló évelő.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
A növényt az évszaknak megfelelő állapotban szállítjuk
További információ
Napos helyre
Közepes vízigény
Tulajdonságok
| Fényigény / helyigény | Napos helyre |
| Kiszerelés | 11 cm cserép |
| Növény várható magassága (cm) | 70-90 cm |
| Növény várható szélessége (cm) | 40-50 cm |
| Télállósági zóna | 3a / -40 °C |
| Virág színe | Fehér |
| Virágzási időszak | június - augusztus |
| Vízigény | Közepes vízigény |





