Iberis sempervirens 'White Out' / Örökzöld tatárvirág
Termékkód: ISWO10
Az örökzöld tatárvirág egy alacsony, párnákat alkotó örökzöld évelő növény. Levélzete apró hosszúkás, sötét zöld, mely télen sem húzódik vissza. Hófehér virágait tavasztól bőségesen hozza. Napos helyre ültessük a bő virágzás érdekében, kimondottan szárazságtűrő fajta.
Talajigénye semleges, viszont a tápanyag utánpótlást meghálálja. Ültethetjük virágoskertekbe talajtakarásra, és támfalakba egyaránt. Betegségekkel és kártevőkkel szemben ellenálló.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
A növényt az évszaknak megfelelő állapotban szállítjuk
További információ
Napos helyre
Szárazságtűrő
Tulajdonságok
| Fényigény / helyigény | Napos helyre |
| Kiszerelés | 10,5 cm cserép |
| Növény várható magassága (cm) | 15-20 cm |
| Növény várható szélessége (cm) | 50-70 cm |
| Télállósági zóna | 3a / -40 °C |
| Virág színe | Fehér |
| Virágzási időszak | március - május |
| Vízigény | Szárazságtűrő |





