Carex morrowi 'Goldband' / Tarka sás
Termékkód: CMG14
A Carex morrowii ‘Goldband’ egy elegáns, örökzöld díszsás, amely egész évben dekoratív megjelenést biztosít a kertben és edényes beültetésekben egyaránt. Sötétzöld leveleit feltűnő, aranysárga szegély díszíti, amely világos, üde hatást kelt árnyékosabb kertrészekben is. Finoman ívelő levélzete sűrű, rendezett bokrot alkot.
Kiváló választás félárnyékos és árnyékos ágyásokba, fák és cserjék alá, szegélynövényként, valamint modern és természetes stílusú kertekbe. Kevés gondozást igényel, megbízható, hosszú életű évelő. Variálható árnyékliliomokkal, páfrányokkal, tűzesővel, árnyéktűrő díszcserjékkel.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
A növényt az évszaknak megfelelő állapotban szállítjuk
További információ
Félárnyékos / árnyékos helyre
Közepes vízigény
Tulajdonságok
| Fényigény / helyigény | Félárnyékos / árnyékos helyre |
| Kiszerelés | 14 cm cserép |
| Növény várható magassága (cm) | 30-40 cm |
| Növény várható szélessége (cm) | 40-50 cm |
| Télállósági zóna | 5b / -26.1 °C |
| Virág színe | Barna |
| Virágzási időszak | május - július |
| Vízigény | Közepes vízigény |





