Corepsis grandiflora 'Andiamo Yellow Red' / Menyecskeszem
Termékkód: CGAYR10
Az ‘Andiamo Yellow Red’ különleges színű, kompakt növekedésű évelő, amely feltűnő aranysárga szirmaival és mélyvörös közepével azonnal magára vonja a figyelmet. Hosszan virágzik kora nyártól egészen őszig, így kiváló választás szegélyekbe, virágágyásokba és edényes kiültetéshez is.
Erős szárú, jól bokrosodó fajta, amely szelesebb helyeken is megállja a helyét. Gazdag virágzása mellett kiválóan vonzza a beporzó rovarokat, ezért természetes hangulatú és méhbarát kertekben is nagy értéket képvisel.
Napos fekvésben mutatja a legszebb színeit és itt virágzik a leghosszabban. Kedveli a jó vízáteresztő talajt, a pangó vizet nem tűri. Szárazságtűrő, de tartós hőségben mérsékelt öntözés javasolt.
Ez a termék készleten van, azonnal szállítható
A növényt az évszaknak megfelelő állapotban szállítjuk
További információ
Napos helyre
Szárazságtűrő
Tulajdonságok
| Fényigény / helyigény | Napos helyre |
| Kiszerelés | 10,5 cm cserép |
| Növény várható magassága (cm) | 30-40 cm |
| Növény várható szélessége (cm) | 30-40 cm |
| Télállósági zóna | 5a / -28.9 °C |
| Virág színe | Citromsárga / bordó |
| Virágzási időszak | június - augusztus |
| Vízigény | Szárazságtűrő |





