Festuca gautieri / Medveszőr csenkesz
Termékkód: FG10
A medveszőr csenkesz egy kisebb termetű, kerekded párnácskákat alkotó díszfű. Levélzete egész évben gyönyörű élénk zöld. Ültethetjük napos helyre vagy félárnyékos helyre. Talajban nem válogat, kártevőkkel és betegségekkel szemben ellenálló fajta..
Apró arany színű kis bugáit júliustól szeptemberig hozza. Télen is díszíti kertünket, mivel nem húzódik vissza. Tavasszal visszavágni nem szabad, különben elveszti szép kerek formáját.
Ez a termék készleten van, azonnal szállítható
A növényt az évszaknak megfelelő állapotban szállítjuk
További információ
Napos / félárnyékos helyre
Közepes vízigény
Tulajdonságok
| Fényigény / helyigény | Napos / félárnyékos helyre |
| Kiszerelés | 11 cm cserép |
| Növény várható magassága (cm) | 15-25 cm |
| Növény várható szélessége (cm) | 25-30 cm |
| Télállósági zóna | 5b / -26.1 °C |
| Virág színe | Barna |
| Virágzási időszak | július - szeptember |
| Vízigény | Közepes vízigény |





