Geum 'Tempo Yellow' / Gyömbérgyökér
Termékkód: GTYG9
A ‘Tempo Yellow’ élénk sárga virágaival ragyogó színt visz a kertbe tavasztól kora nyárig. Kompakt, bokros növekedésével dús virágágyást alkot, miközben kevés gondozást igényel. Napfényes helyen fejlődik a legjobban, és jó vízelvezetésű talajban érzi magát igazán otthonosan. Virágai vonzzák a méheket és pillangókat, így a kert ökológiai értékét is növeli. Levélzete lágyan fodros, világos-zöld, díszítő jellegű.
Ideális választás, ha napos helyre keresel hosszú ideig díszítő, élénk sárga virágú, alacsony gondozású évelőt. Más napsütést kedvelő évelőkkel kombinálva látványos, színpompás virágágyást hozhatsz létre, ami egész kertedet feldobja. Ültethetjük évelőágyásokba, sziklakertekbe, mediterrán kertekbe, városi kertekbe egyaránt.
Ez a termék készleten van, azonnal szállítható
A növényt az évszaknak megfelelő állapotban szállítjuk
További információ
Napos helyre
Közepes vízigény
Tulajdonságok
| Fényigény / helyigény | Napos helyre |
| Kiszerelés | 9*9 cserép |
| Növény várható magassága (cm) | 30-40 cm |
| Növény várható szélessége (cm) | 30-35 cm |
| Télállósági zóna | 4a / -34.4 °C |
| Virág színe | Citromsárga |
| Virágzási időszak | június - augusztus |
| Vízigény | Közepes vízigény |





