Helianthemum 'Orange Double' / Napvirág
Termékkód: HOD9
Az ‘Orange Double’ apró, élénk dupla narancs virágaival kora tavasztól nyár közepéig díszíti a kertet, napos ágyásokban és sziklakertekben. Alacsony, terülő bokros növekedésével szép, szőnyegszerű hatást kelt, és kiváló talajtakaróként is használható. Levelei aprók, mélyzöldek, és egész szezonban dekoratívak maradnak.
Teljes napfényen fejlődik a legjobban, és jól érzi magát jó vízelvezetésű, meszes vagy laza talajban. Vonzzák a pillangókat és méheket, a beporzók nagy kedvence. Ültethetjük sziklakertekbe, évelőágyásokba, mediterrán kertekbe, talajtakaró ágyásokba, balkonládákba egyaránt.
Ez a termék készleten van, azonnal szállítható
A növényt az évszaknak megfelelő állapotban szállítjuk
További információ
Napos helyre
Szárazságtűrő
Tulajdonságok
| Fényigény / helyigény | Napos helyre |
| Kiszerelés | 9*9 cm cserép |
| Növény várható magassága (cm) | 15-25 cm |
| Növény várható szélessége (cm) | 40-50 cm |
| Télállósági zóna | 5b / -26.1 °C |
| Virág színe | Narancs |
| Virágzási időszak | május- július |
| Vízigény | Szárazságtűrő |





