Leucanthemum x superbum 'Snehurka' / Margaréta
Termékkód: LXSS14
A ‘Snehurka’ évelő, teltvirágú kerti margaréta fajta. Erőteljes, bokros növekedésű fajta, közepes méretű ágyásokhoz ideális. Nagy, tiszta fehér, telt virágai sárga középpel díszítenek. Levelei sötétzöldek, enyhén fogazottak.
Teljes napfényt igényel. Napos helyen hozza a legtöbb virágot és a legerősebb színkontrasztot. Talajigénye semleges. Jó vízáteresztő, közepesen tápanyagdús talaj a legideálisabb számára.
Virágai vonzzák a méheket és pillangókat, így beporzóbarát kertekben különösen értékes. Hosszú, erős szárú virágai kiválóak vágott virágnak, csokrokhoz és dekorációkhoz. Ültethetjük évelőágyásokba, napos, klasszikus kerti ágyásokba, városi kertekbe és balkonládákba egyaránt.
Ez a termék készleten van, azonnal szállítható
A növényt az évszaknak megfelelő állapotban szállítjuk
További információ
Napos helyre
Közepes vízigény
Tulajdonságok
| Fényigény / helyigény | Napos helyre |
| Kiszerelés | 14 cm cserép |
| Növény várható magassága (cm) | 40-50 cm |
| Növény várható szélessége (cm) | 30-40 cm |
| Télállósági zóna | 5b / -26.1 °C |
| Virág színe | Fehér |
| Virágzási időszak | Június- Augusztus |
| Vízigény | Közepes vízigény |





