Echinacea purpurea 'Prairie splendor deep rose' / Bíbor kasvirág
Termékkód: EPPSDR9
Az ‘Prairie Splendor Deep Rose’ egy látványos, évelő napimádó növény, amely mélyrózsaszín, telt kúp alakú virágaival díszíti a kertet júniustól szeptemberig. A virágok telt szirmokkal rendelkeznek, a középső magköz barna-narancs színű, ami szép kontrasztot ad a virágszínnek.
Ez a fajta méheket, pillangókat és más beporzó rovarokat vonz, így kerted nemcsak dekoratív, hanem ökológiailag is értékes lesz. Ideális napos ágyásokba, szegélyekbe, konténerekbe és vadvirágos kertekbe.
Napos, jó vízáteresztő talajon fejlődik a legszebben. A hervadt virágok eltávolítása meghosszabbítja a virágzást, és ösztönzi az új virágok kialakulását. Télen a növény általában gond nélkül áttelel, télálló évelő.
A termék elfogyott, így jelenleg nem rendelhető
A növényt az évszaknak megfelelő állapotban szállítjuk
További információ
Napos helyre
Közepes vízigény
Tulajdonságok
| Fényigény / helyigény | Napos helyre |
| Kiszerelés | 9*9 cm cserép |
| Növény várható magassága (cm) | 70-90 cm |
| Növény várható szélessége (cm) | 40-50 cm |
| Télállósági zóna | 3a / -40 °C |
| Virág színe | Rózsaszín |
| Virágzási időszak | június - augusztus |
| Vízigény | Közepes vízigény |





